TBF ile ikas arasında sponsorluk anlaşması imzalandı

TBF’den yapılan açıklamaya göre Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen imza törenine TBF Başkan Vekili Ömer Onan, ikas kurucu ortağı ve üst yöneticisi (CEO) Mustafa Namoğlu ile TBF ve ikas yöneticileri katıldı.

İmza töreninde konuşan TBF Başkan Vekili Ömer Onan, e-ticaret sektörü firmalarından ikas ile yapılan anlaşmadan mutluluk duyduklarını belirterek “İkas hızında e-ticaret’ sloganıyla faaliyetlerini sürdüren ikas, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olarak bizlere destek olacak. Türk basketboluna vermiş oldukları bu kıymetli katkıları için ikas kurucu ortağı ve CEO’su Mustafa Namoğlu’na teşekkür ediyorum. Markalarımızın vermiş oldukları bu destekle ligimiz, Avrupa’nın en prestijli ligleri arasında bulunuyor. Geride bıraktığımız yıl, ligimizde mücadele gücü yüksek karşılaşmalar izledik. Bu sezon da aynı şekilde rekabet düzeyinin üst seviyede olacağına inancımız tam.” ifadelerini kullandı.

Federasyona desteklerinden dolayı teşekkür eden ikas kurucu ortağı ve CEO’su Mustafa Namoğlu ise “Ülkemizin basketboluyla iç içe olmak ikas’a gurur veriyor. Bu sezon, üst düzey bir lig izleyeceğimize inancımız tam ve bunun bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyız. Türk basketbolu ve sporuna desteğimiz artarak devam edecek.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir