Serdar Gürler’den zehir zemberek sözler: Galatasaray’ın penaltısı penaltı değil

Başakşehir’in başarılı oyuncusu Serdar Gürler, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda Galatasaray maçında yaşananlarla ilgili konuştu.

Özellikle sosyal medyada çok fazla konuşulan ofsayt pozisyonuyla ilgili “Benim pozisyonumu anlatayım. Şut atacaktım ama karar değiştirdim. Piatek içerideydi ve pas atmak isteyince o an bir dengesizlik oldu. Ayrıca pozisyon zaten ofsayt. Neyini konuşuyorlar bu pozisyonun?” diye konuştu.

“Kimse bana hikaye anlatmasın”

Biz ekmeğimiz neredeyse oralıyız. Galatasaraylılık falan hiçbir şey yok. Biz futbolcuyuz. Bizim takım tutma lüksümüz yok. Kimse bana hikaye anlatmasın. Galatasaray’mış falan. Geçsinler onları. Bütün bütün büyük takımlara gol atmışım. Şimdi Fenerbahçe’ye gol attığımda Galatasaraylı veya Galatasaray’a gol attığım zaman Fenerbahçeli mi oluyorum?”

“Galatasaray’ın penaltısı penaltı değil”

Galatasaray’ın penaltısı bence penaltı değil. İkinci golü bulmasalar maç farklı bir yere gidebilirdi. Ama sağ olsunlar VAR’a gitmeden net penaltı diyen bir hakem oldu. Şaka gibi. Her ikili mücadelede onlara verdi. Yapacak bir şey yok. Üç gün sonra bir maçımız daha var, ona hazırlanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir