Masterchef All Star dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Mehmef Şef yarışmacıları uyardı

Masterchef All Star ekrana gelen son bölümde yarışmacılar soslu tavuk yaptı. Düello yapan yarışmacılar kıyasıya tek tek mücadele etti. Mavi takımdan Eda kırmızı takımdan Uğur arasında yarış yapıldı. Oyunun kazananı Uğur oldu. Uğur’un kazanmasıyla Eda gözyaşlarını tutamadı. Masterchef’te olmak istemediğini dile getiren ve gözyaşlarına boğulan Eda, Tahsin’e ‘Neden beni potaya atmadın? Gitmek istiyorum buradan’ diyerek tepkisini dile getirdi. Arkadaşları Eda’yı sakinleştirmeye çalışsa da pek başarılı olamadı.

MEHMEF ŞEF UYARI YAPTI

Bu sırada yarışma devam ederken Mehmet Şeften uyarı geldi. Mehmef Şef yaptığı uyarıda, “Bir şey söylemek istiyorum. All Star seviyesine geldik. Bazı arkadaşlarımızda 200 bölüm 300 bölüm çektik hala bazı arkadaşlarımız maalesef kaybettiklerinde ve kazandıklarında anlamsızca tepki gösteriyor. Bu çok iyi bir şey değil. Bazen yemek kaybedebilirsin bazen kazanabilirsin. Burada özellikle ve özellikle yemeğimiz kaybettiğinde ve kazandığında reflekslerimizin seviyeli olması gerekir. Burada ölüm kalım meselesi yok. Kurallar belli” dedi.

Eda daha sonra yaptığı açıklamada, “Kaybetmek benim karakterimde yok. Kaybettiğimde ekstra sinirleniyor ve üzülüyorum. Kendimi tutamadım. Umarım bundan sonra performansım yükselir daha iyi bir Eda olarak yoluma devam ederim.” ifadelerini kullandı.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANDILAR

Öte yandan dokunulmazlı kazanan takım maviler oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir