Mauro Icardi’nin çapkınlık turu!

Mauro Icardi (30) ile aynı zamanda menajerliğini yapan model eşi Wanda Nara’nın (36) ilişkisi bir dargın bir barışık devam ediyor. Yeşil sahalardaki performansı kadar özel hayatıyla da çok konuşulan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu, önceki gece üç güzelle Kuruçeşme’de bir mekanda eğlencedeydi.

ETTEN DUVAR ÖRDÜLER!

Çapkınlık turuna çıkan ve sabaha kadar eğlenen yıldız futbolcu, mekandan çıkacağı sırada basın mensuplarının dışarıda olduğunu öğrendi.

Yanındaki kadınları önden gönderen, kendisi mekandan yarım saat sonra ayrılan Icardi’nin görüntülenmemesi için adeta etrafında etten duvar örüldü.

KAFASINI ÇARPTI, ŞAPKASI DÜŞTÜ!

Icardi’yi çıkışta Galatasaraylı taraftarlar da bekliyordu. Hızlı adımlarla VIP araca bindirilmeye çalışılan Arjantinli yıldız, bu sırada başını araca çarparak, şapkasını düşürdü. Bunu fırsat bilen bir taraftar ise şapkayı alarak oradan kaçtı.

GÖZLER WANDA NARA’DA!

Son olarak Kasımpaşa’yı 1-0 mağlup ettikleri karşıklaşmada forma giyen yıldız ismin, çapkınlık gecesi objektiflere yansıdı. 30 yaşındaki futbolcunun sık sık ayrılıp barıştığı eşi Wanda Nara’nın bu görüntülere nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir