Aylık Kazancını Açıklayan Eylül Öztürk Photoshop Mu Yaptı?

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla geçtiğimiz haftalarda tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti, Türkiye’de sosyal medya fenomeni olmanın risklerini gözler önüne sermişti. Polat çifti ile yakın ilişkileri olduğu iddia edilen Eylül Öztürk de bu süreçten nasibini almıştı. Öztürk, yurt dışına çıkış yasağı getirilerek mal varlığına el konulmuştu.

Öztürk, hakkındaki soruşturmanın devam ettiği süreçte bir tablo paylaşarak aylık gelirini açıklamıştı. Ancak tablodaki bir detay, photoshop iddialarını gündeme getirdi.

TABLODAKİ DETAY

Öztürk’ün bu paylaşımı, ‘2.Sayfa’ programına konu oldu. Program sunucusu, “Eylül’ün paylaştığı tablolardan birindeki detay bizim gözümüzden kaçtı, ancak Alp Kılınç’ın gözünden kaçmadı” diyerek sosyal medya fenomeninin, Öztürk’ün paylaşımında bulduğu bir hatayı anlattı ve Kılınç’ın paylaşımını ekrana yansıttı.

Eylül Öztürk’ün paylaştığı görüntülerden birinde yer alan fazladan ‘ş’ harfini yakalayan Kılınç, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Milyonluk satışlar yaptığını paylaşan Eylül Öztürk’ün siparişindeki ‘ş’ rakamına dikkat edin!

Hayatları yalandan ve dolandan ibaret bu insanların. Karşılarındaki kitleyi bu kadar salak yerine koymaları gerçekten ironik. Kendisi ile ilgili bir konuda bile yalan konuşan bir insanın başkası hakkında doğru konuşmasını bekleyemezsiniz. Ağızlarından çıkan her kelime yalandan ibaret.

Program sunucusu Gülşen Yüksel ise, “Paneldeki sipariş kısmındaki bir ‘ş’ harfi kaymış. Hani yazıyı oturtmak istersiniz, photoshop yöntemiyle yapılır… Tam oturtamamış gibi. Alp Kılınç önce bu paylaşımı sildi. 3-4 saat sonra yeniden yükledi. Niye sildi, niye tekrardan yükledi anlamış değiliz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir